Greenplant Flow компанії «Green Has Italia»

Компанія «GREEN HAS ITALIA» (безпосередньо її Йорданське відділення) пропонує до використання нову, інноваційну, перевірену в умовах посухи та інших стресових ситуацій лінійку з п’яти повністю розчинних NPK добрив з мікроелементами в вигляді суспензії/пасти - GREENPLANT FLOW.

Завдяки спеціальній інноваційній рецептурі, лінійка GREENPLANT FLOW може застосовуватись з більш низькою нормою без зменшення ефективності в порівнянні з традиційними рідкими та водорозчинними добривами.

Добрива виробляються з високоякісної сировини для забезпечення більшої доступності та поглинання елементів живлення і досягнення максимальної ефективності.

Забезпечують рослину повним набором макро- та мікроелементів, стимулюють рослину до покращення виробничих результатів навіть за умов стресу (посуха, засолені грунти, висока температура та/або низька атмосферна вологість повітря, хімічний чи механічний стреси).

Добрива виробляються на заводі в Йорданії з високоякісної місцевої сировини, що позитивно впливає на економічну складову виробництва. Всі мікроелементи містяться в водорозчинних формах: Сірка (SO ), Бор (B), залізо (Fe)(EDTA), Молібден Mo, 3 Марганець (Mn), Цинк (Zn) (EDTA).

Всі добрива повністю розчинні в воді, не містять хлору, карбонатів та натрію.

Greenplant Flow — його особлива формула сприяє росту та розвитку кореневої системи…

Greenplant Flow

Greenplant Flow — його особлива формула сприяє росту та розвитку кореневої системи на початкових етапах вегетації, також стимулює цвітіння та завязь плоду.

«БОРОН + ФЛОУ» суспензійне комплексне добриво з високим вмістом бору, фосфору та…

Boron+ Flow

БОРОН + ФЛОУ - суспензійне комплексне добриво з високим вмістом бору, фосфору та кальцію.

«СУЛЬФО БОР» суспензійне борне добриво, добре розчинне у воді з високим вмістом сірки…

SulfoB

«СУЛЬФО БОР» суспензійне борне добриво, добре розчинне у воді з високим вмістом сірки та молібдену.