День поля компанії ХімАгроСтеп

1961

Підведемо підсумок Дня поля від компанії ТОВ «ХІМАГРОСТЕП», разом з підтримкою ТОВ "ГРІНЕКОФЕРТ", який відбувся 08 вересня 2020 р. на території Коломацького району Харківської області.

Ми зібралися подивитися, який результат показали препарати компанії на кукурудзі. 4 ділянки, з окремим підходом до кожної, порівнювали з двома контролями - різниця помітна, проте, точні результати вже матимемо після збору врожаю.

Наш колега, керівник проекту "SINOMAGCHEM", Микитенко Олександр розповів про важливість і роль сульфат магнію у вирощуванні сільськогосподарських культур. В свою чергу, агроном-консультант Чикриж Юрій презентував новий продукт - ATS (тіосульфат амонію), з яким ТОВ "ХімАгроСтеп" вже виходить на ринок України. Провідний агроном Зубенок Олександр розглянув питання по демо-ділянках, детально розповівши технологію підбору добрив для внесення на них. Відвідувачі даного івенту отримали: вичерпну інформацію, стосовно вже проведеної роботи на полі, та відповіді на свої запитання, в яких відчувалась компетентність та досвід наших гостей.

Компанія ТОВ «Агробат» презентувала самохідний обприскувач «КАПЕЛЬКА У» - універсальний енергетичний засіб для проведення сільськогосподарських робіт в ранньовесняний період.

Також, ми ознайомилися з цікавою інформацію від наших партнерів з: «MAS Seeds», «Аlfa-Bank», «Toyota», а після перейшли до частування cмачних страв у польових умовах українських краєвидів.

День поля "ХімАгроСтеп" ми вирішили втілити в стилі, всім відомого, баварського «Октоберфест». До частування були: і пиво, і баварські ковбаски з тушкованою капустою, хот-доги і дівчата в національних вбраннях. Вся ця атмосфера, в поєднанні з стилізованою музикою, задавали настрій події Дня поля на всі 100%.

Дякуємо всім присутнім за затишну атмосферу!
До зустрічі!