Algaren twin

Стимулятор росту кореневої системи

«АЛГАРЕН ТВІН» — рідкий органічний біоактиватор рослинного походження, спеціально розроблений для обробки посівного матеріалу та підтримки природного розвитку кореневої системи. «АЛГАРЕН ТВІН» містить водорості (Ecklonia maxima), що у порівнянні з іншими видами мають найоптимальніше співвідношення ауксинів / цитокінінів для індукції ефективного розвитку кореневої системи як за кількісним показником, так і за довжиною протягом усього сезону. Отже, забезпечення рослин більш ефективною здатністю поглинати поживні елементи на всіх фенологічних етапах.

Завдяки такому особливому співвідношенню «АЛГАРЕН ТВІН» впливає на ендогенні цитокініни, що допомагають рослині підготуватися до швидкого цвітіння та майбутньої зав’язі. Щоб уникнути будь-яких змін у його цінних натуральних сполуках (враховуючи вітамін В), процес екстракції відбувається за технологією "холодного віджиму" (без використання хімічних речовин).

ПРОДУКТ ВІДПОВІДАЄ НОРМАМ ЄС ДЛЯ ОРГАНІЧНОГО СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

 

 

Завантажити Брошуру

 

Дізнатись ціну

 

Придбати вроздріб


Товари цієї категорії

«АМІНО ВІ ДЖІ АНТИСТРЕС» — рідке добриво з високим вмістом вільних амінокислот (рослинного…

Amino Vg Antistress

«АМІНО ВІ ДЖІ АНТИСТРЕС» — рідке добриво з високим вмістом вільних амінокислот (рослинного походження), котрі швидко поглинаються тканинами рослин. Амінокислоти відіграють важливу роль у пpoцeci вегетативного росту та накопиченні запасу поживних речовин для синтезу бiлкiв.

«ВІВЕМА» — це рідке добриво, що містить органічні сполуки рослинного походження,…

Vivema

«ВІВЕМА» — це рідке добриво, що містить органічні сполуки рослинного походження, які насичують ризосферу для розвитку більш ефективної та активної кореневої системи.

«АЛГАРЕН ТВІН» — рідкий органічний біоактиватор рослинного походження, спеціально…

Algaren twin

«АЛГАРЕН ТВІН» — рідкий органічний біоактиватор рослинного походження, спеціально розроблений для обробки посівного матеріалу та підтримки природного розвитку кореневої системи. «АЛГАРЕН ТВІН» містить водорості (Ecklonia maxima), що у порівнянні з іншими видами мають найоптимальніше співвідношення ауксинів / цитокінінів для індукції ефективного розвитку кореневої системи як за кількісним показником, так і за довжиною протягом усього сезону.