Компанія ТОВ «ХімАгроСтеп» заснована в 2014 р. Виходячи з досвіду роботи в сільському господарстві, основною метою компанії є - надання повного спектру високоякісних добрив, який би задовольняв усі потреби господарства, починаючи від макроелементних базових підкормок, закінчуючи монохелатніми мікродобривами для точкових коригувань дефіциту.

Для вирішення цих завдань були обрані компанії: ANOREL (Бельгія), GREEN HAS ITALIA (Італія), SINOMAGCHEM (Китай), STERCORAT (Словаччина), які постійно вдосконалюють технології і завжди використовують тільки найкращу сировину.

Для задоволення потреби клієнтів, в більш доступних добривах, наша компанія здійснює поставки традиційних мінеральних добрив, які виробляються в Україні, Польщі та країнах СНД.

На додаток до вищесказаного було прийнято рішення поставляти посівний матеріал різних культур. На даному етапі це - кукурудза і соняшник, відомого бренду «ЄВРОСЕМ»

Фахівці нашої компанії допоможуть визначитися з типом і видом необхідної вам продукції, підібрати кількість і норми, проконсультують на місці, виходячи з ваших особливих потреб.

Наші партнери