MPHOS+

Рідке стартове добриво

«МФОС +» - це рідке стартове добриво на основі амонійного азоту та полімерного фосфору. Підходить для фоліарного застосування (корекції мінерального живлення) та фертигації.

У складі «МФОС +» три чверті наявного фосфору присутні в ланцюгах полімерів. Решта Р (ортофосфат) доступна для негайного засвоєння рослиною. Полімерні фосфатні ланцюги, перш за все, розпадаються на прості молекули фосфату через вплив ферментів, що виробляються грунтовими мікроорганізмами та корінням рослин.

Оскільки «МФОС +» містить комбінацію окремих молекул ортофосфату та поліфосфату, рослини можуть дуже ефективно використовувати дане добриво як джерело поживних речовин.

Сумісність: сумісний з більшістю гербіцидів та пестицидів загального використання.

Застосування: шляхом обприскування у дозі від 2 до 5 л/га. Рекомендується виконувати обробки з інтервалом 1-2 тижні залежно від необхідності. Фертигація - 0,2-0,5% концентрація робочого розчину.

Завантажити Брошуру

 

Дізнатись ціну

 

Придбати вроздріб


Товари цієї категорії

«КАЛФОМІТ» — це мінеральне добриво, створене для усунення дефіциту фосфору та кальцію…

Calfomyth

«КАЛФОМІТ» — це мінеральне добриво, створене для усунення дефіциту фосфору та кальцію у критичний період розвитку культури, зокрема у фазу перед цвітінням до формування зав’язі.

«МЕДЖІК П СТАР» — це рідке мінеральне добриво, створене для забезпечення рослин доступним…

Magic P Star

«МЕДЖІК П СТАР» — це рідке мінеральне добриво, створене для забезпечення рослин доступним фосфором та магнієм в критичний період розвитку рослин. При виявлення ознак фосфорного голодування у вигляді антоціанового забарвлення листя колосових, ріпаку, кукурудзи

«ХАСКОН M10 А-Д» — добриво миттєво поглинається органами рослин у синергійній формі…

Hascon M10 Ad

«ХАСКОН M10 А-Д» — добриво миттєво поглинається органами рослин у синергійній формі та забезпечує фосфором, калієм та мікроелементами, такими як бор, марганець та молібден.

«КРІПТЕР» — високозасвоюваний продукт, що містить фосфор та калій, активований магнієм…

Kripther

«КРІПТЕР» — високозасвоюваний продукт, що містить фосфор та калій, активований магнієм та хелатом міді.