Виставка «ІнтерАГРО 2020»

1198

Незважаючи на несприятливі умови та низку перешкод, щорічна виставка Інтер Агро все ж відбулась і в 2020 році! Компанія Хім Агро Степ одна з небагатьох, які все ж наважилися взяти в ній участь не дивлячись на пандемію та знайшла чим здивувати відвідувачів.

На нашу думку, впевненість клієнтів у стабільній роботі компанії – це запорука бездоганної репутації та успіху. Тому ми продовжуємо працювати та втілювати плани і стратегію розвитку навіть в надскладних умовах.

Широкому загалу відвідувачів була представлена продукція компаній Синомахчем з Китаю та Бельгійської Анорел. Це високоякісні абсолютно безпечні для навколишнього середовища добрива для всіх сільськогосподарських культур, що ексклюзивно представлені компанією Хім Агро Степ в Україні. Якість продукції підтверджена сертифікатами міжнародного зразка та відповідає європейським стандартам та вимогам.

Стенд компанії збирав безліч зацікавлених не тільки через вже відомий продукт, що відмінно зарекомендував себе, а й новинки ринку. Серед іншого, компанія ХімАгроСтеп цього річ презентувала принципово новий підхід до азотно-сіркового живлення. Тіосульфат амонію тепер буде доступний власникам сільських господарств завдяки ексклюзивному контракту з словацькою компанією Стеркорат. Такий розчин забезпечує повноцінне живлення рослин та повністю розкриває потенціал сільськогосподарських культур.

Компанія Хім Агро Степ відкрита до співпраці та має змогу задовольнити потреби в добривах як невеликих господарств, так і аграрних компаній, що мають значні площі посівів. Вашого експерта з добрив ви можете знайти на офіційному сайті компанії!