Тіосульфат амонію (Stercosul ®) – добриво, яке дійсно дає результат.

6347
Результат застосування Stercosul

Тіосульфати добре відомі в Північній Америці та Європі, як високоякісне джерело сірки. Тіосульфат амонію представляє собою прозорий розчин, у якому міститься 12% азоту та 26 % сірки (12-0-0-26S, SO3 – 63.82%). Зазвичай це добриво використовується в поєднанні з іншими рідкими мінеральними добривами, за рахунок чого вдається досягти правильного балансу та співвідношення елементів.

Розкладаючись, тіосульфат амонію утворює тіосульфатну та елементарну сірку. Перша починає засвоюватись одразу після внесення, а елементарна сірка проходячи процес оксидації починає діяти трохи згодом. Завдяки такому поєднанню, рослина має можливість протягом декількох тижнів отримувати необхідну кількість сірки, яка в свою чергу покращує засвоєння азоту.

Основними перевагами даного методу внесення добрив є доступна вартість.

Роль сірки для рослин
Сірка входить до складу білків, деяких амінокислот та вітамінів, тому є надзвичайно важливим елементом у процесах окислення та відновлення, активації ферментів, а також обміну білків. Крім того сірка сприяє засвоєнню та фіксації азоту.

Рекомендації по використанню
Завдяки повній сумісності бакової суміші, ви можете використовувати Тіосульфат амонію Stercosul в поєднанні із КАС-32, що підвищить його ефективність більш ніж на 20%. Змішування Тіосульфат амонію із КАС-32 значно підвищує стійкість останнього до кристалізації при низьких температурах. Такий варіант внесення створює пролонговану дію азоту, що дозволяє отримати необхідну кількість мікроелементів в період вегетації рослин.
STERCORAT - один з ведучих Європейських виробників добрив, з представництвами в Угорщині та Словаччині. Працюючи разом з SLOVNAFT, найбільшою нафтопереробною компанією країни, вони мають величезний виробничий та складський потенціал. Інвестиції у технологічний розвиток даного підприємства є унікальними на території Центральної та Східної Європи, що в свою чергу дає якісні переваги продукції.

Зараз ви маєте чудову можливість отримати професійну консультацію по тіосульфату амонію у представництвах компанії ТОВ «Хімагростеп». Ми являємось ексклюзивним імпортером тіосульфату амонію Stercosul в Україні, тому можемо співпрацювати на вигідних умовах.

Здатні забезпечити річне постачання до 30 000 тон тіосульфату амонію для трейдерів та господарств будь-якого масштабу. 
Обираючи ТОВ «Хімагростеп» ви завжди отримуєте найвищу якість продукції та сервісу за доступною ціною.