ООО «ХимАгроСтеп»
36004, г. Полтава
просп. Мира, 16-А
Тел: +38 (0532) 60-62-61
Моб.: +380 (50) 342-82-28
e-mail: has@himagrostep.com
www.himagrostep.com

NPK суспензії

NPK суспензії Greenplant Flow компанії «Green Has Italia»

Компанія «GREEN HAS ITALIA» ( безпосередньо її Йорданське відділення) пропонує до використання нову, інноваційну, перевірену в умовах посухи та інших стресових ситуацій лінійку з п’яти повністю розчинних NPK добрив з мікроелементами в вигляді суспензії/пасти - GREENPLANT FLOW.

Завдяки спеціальній інноваційній рецептурі, лінійка GREENPLANT FLOW може застосовуватись з більш низькою нормою без зменшення ефективності в порівнянні з традиційними рідкими та водорозчинними добривами.

Добрива виробляються з високоякісної сировини для забезпечення більшої доступності та поглинання елементів живлення і досягнення максимальної ефективності.

Забезпечують рослину повним набором макро- та мікроелементів, стимулюють рослину до покращення виробничих результатів навіть за умов стресу (посуха, засолені грунти, висока температура та/або низька атмосферна вологість повітря, хімічний чи механічний стреси).

Добрива виробляються на заводі в Йорданії з високоякісної місцевої сировини, що позитивно впливає на економічну складову виробництва. Всі мікроелементи містяться в водорозчинних формах: Сірка (SO ), Бор (B), залізо (Fe)EDTA, Молібден (Mo), 3 Марганець (Mn), Цинк (Zn) EDTA.

Всі добрива повністю розчинні в воді, не містять хлору, карбонатів та натрію.